Global Delivery

Poznejte blíž naše značky

Již více než dvě desetiletí představuje Perricone MD holistický třístupňový systémem péče o pleť a tělo.

Je postavený na protizánětlivé stravě, esenciálních doplňcích stravy a vysoce účinných přípravcích péče o pleť.

Za vznikem značky Perricone MD stojí Dr. Nicholas Perricone, dermatolog, odborník na výživu, autor několika bestsellerů a vlastník nespočtu patentů.

Kultovní anglická značka dekorativní kosmetiky pro mladé.

Barry M vznikla v 80. letech a za dobu své existence tak stála u formování několika nastupujících generací a městských subkultur.

Proslavila se zejména výraznými barvami a odvahou vytvářet nové trendy.

Značka Omorovicza byla založena Stephenem de Heinrichem de Omoroviczou a jeho manželkou Margaret, kteří byli fascinováni blahodárnými účinky a léčivou silou maďarských termálních pramenů.

Své úsilí spojili s laboratoří, která se proslavila objevem vitaminu C, a byla oceněna Nobelovou cenou.

Společně pak vyvinuli a patentovali léčivý koncentrát, který dokáže dodat léčivé minerály do nejhlubších vrstev pokožky.

V roce 1985 se zrodila Lancerova metoda - Vyhlazení, Čištění a Výživa.

Tato jednoduchá třífázová procedura peelingu, čištění a hydratace ovlivňuje přirozený regenerační cyklus pleti, který se s přibývajícím věkem zpomaluje. Toto zpomalení zvrátí podporou buněčné výměny a přirozené regenerace kolagenu.

Od té doby Dr. Harold Lancer úspěšně rozšířil sortiment péče o pleť Lancer o řadu sér, krémů, olejů, masek a peelingů, které řeší všechny problémy pleti a dokonale simulují služby poskytované klientům na dermatologické klinice Lancer v Beverly Hills.

Veganská, cruelty-free značka efektivní pleťové péče s více než desetiletým výzkumem a know-how vzniká pod rukama specialistů v laboratořích Rodial.

Nip+Fab vytváří cílené řešení péče o pleť dle problémů daného typu pleti.

Každá řada obsahuje právě jednu výraznou účinnou složku tak, aby byla přímým řešením konkrétního problému s pletí. Produkty z těchto řad je pak mezi sebou možné kombinovat tak, abyste docílili specifické cílené péče.

Za vznikem Dr.Pawpaw stojí manželé Johnny a Pauline. Vytvořili jedinečný víceúčelový hojivý balzám, který stojí právě na extraktu z fermentované papáji (pawpaw fruit), olivovém, ricinovém a kokosovém oleji a aloe vera.

Pečuje o suchou pokožku rtů i celého těla, hydratuje, funguje jako maska, výživa na vlasy, léčba drobných poranění, ekzémů či štípanců od hmyzu a mnoho dalšího. Kromě klasického balzámu značka nabízí i tónované balzámy, krémy na ruce, péči na vlasy a tělo. Všechny produkty jsou Vegan, Cruelty Free a bez lepku. Jsou až z 98 % přírodního původu a všechny obaly jsou recyklované a dále 100% recyklovatelné.

Značka by Mukk vznikla na estonském ostrově Saaremaa, který je součástí světového přírodního dědictví UNESCO. Kosmetika inspirovaná mořem.

Čistě organická péče čerpající z lokálních zdrojů využívá probiotické technologie, díky které nepotřebuje kosmetika umělé konzervanty. Probiotika navíc přispívají k mikrobiální rovnováze pleti.​

by Mukk sází na maximální udržitelnost, proto pro své výrobky využívá hliníkové a skleněné obaly, minimum plastu a papír. Všechny obaly jsou 100 % recyklovatelné.

Noblesní značka inspirovaná přírodním a kulturním bohatstvím Velké Británie.

Její zakladatelé pátrali po celém Spojeném království a podařilo se jim získat ty nejautentičtější a nejkvalitnější zdroje ingrediencí.

Vytvořili deset unikátních kolekcí koupelové, pečující, vlasové a bytové kosmetiky, které obsahují luxusní, dlouhotrvající aroma.

Crazy Rumors, to jsou veganské přírodní balzámy na rty, dostupné v mnoha originálních příchutích s neodolatenými vůněmi.

Při výrobě je kladen velký důraz na kvalitu a ověřený původ použitých ingrediencí.

Žádná složka balzámů Crazy Rumors nebyla testována na zvířatech.

Všechny produkty jsou vyráběny v malých šaržích v Georgii v USA.

TanOrganic je irská čistě přírodní organická samoopalovací kosmetika na obličej a tělo.

Díky výtažku z aloe vera a přírodním olejům z brutnáku, šípku nebo pomerančové kůry jsou výrobky TanOrganic skvělou volbou pro osoby s citlivou pletí. Pro své obaly volí značka pouze recyklovatelné a kompostovatelné materiály - sklo, bambus a cukrový polymer. Aby svou uhlíkovou stopu ještě zmenšila, ve spolupráci s rePurpose Global, se TanOrganic zavazuje za každou prodanou lahev samoopalovacích prostředků vylovit z oceánu 0,5 kg plastového odpadu.

Le Prunier je organická vizionářská značka, která využívá sílu švestek k vytváření produktů pro péči o pleť.

Švestky se pěstují na rodinné farmě v severní Kalifornii a sklízejí se v době své největší zralosti, aby byla zajištěna jejich jedinečná síla a čistota. Pomocí patentované metody extrakce zachycuje značka Le Prunier bohatý výživový profil švestek a dodává svým výrobkům antioxidanty, mastné kyseliny a vitamíny. Značka Le Prunier se zavázala k trvalé udržitelnosti a od pěstování až po balení používá ekologické postupy. Jejich luxusní produkty poskytují smyslový zážitek, podporují péči o pleť a umožňují podtrhnout přirozenou krásu.

Pestle & Mortar je inovativní značka, která ztělesňuje jednoduchost a účinnost péče o pleť.

Zaměřuje se na čisté ingredience a minimalistické složení a nabízí řadu produktů, které přinášejí viditelné výsledky bez zbytečných přísad. Závazek ke kvalitě je patrný v každém kroku jejich procesu, od získávání nejlepších ingrediencí až po promyšlený design obalů. Péče o pleť Pestle & Mortar je pečlivě vytvořena tak, aby řešila konkrétní problémy pleti, a poskytuje luxusní zážitek zaměřený na výsledky. Pestle & Mortar využívá sílu přírodních ingrediencí a nejmodernějších vědeckých poznatků a umožňuje jednotlivcům dosáhnout zdravé a zářivé pleti bez námahy.

Značka Eyeko, založena v roce 1999, je známá svým zaměřením na inovace make-upu očí. Pyšní se širokou škálou produktů, které zdůrazňují a zlepšují přirozenou krásu každého oka.

Značka, založená s vizí "krása na míru", přináší řešení pro každou potřebu a přání v oblasti očního make-upu. Eyeko, které prorazilo na trhu především díky svým ikonickým řasenkám, klade důraz na kvalitu a trvanlivost svých produktů, přičemž se soustředí na cruelty-free výrobní procesy. Její cíl spočívá v tom, aby každý mohl mít přístup k produktům, které zvýrazňují jedinečnost jejich pohledu, zatímco podporují udržitelné praktiky.

Rádi pomůžeme i vaší značce zazářit

Kontaktujte nás
arrow-uparrow-leftarrow-right