perricone_logo_finalBRN.png

Již více než dvě desetiletí představuje Perricone MD holistický třístupňový systémem péče o pleť a tělo, postavený na protizánětlivé stravě, esenciálních doplňcích stravy a vysoce účinných přípravcích péče o pleť. Za vznikem značky Perricone MD stojí Dr. Nicholas Perricone, dermatolog, odborník na výživu, autor několika bestsellerů a vlastník nespočtu patentů.

 
barry-m-logo-.jpg

Kultovní anglická značka dekorativní kosmetiky pro mladé. BarryM vznikla v 80. letech a za dobu své existence tak stála u formování několika nastupujících generací a městských subkultur. Proslavila se zejména výraznými barvami a odvahou vytvářet nové trendy.

Helvetica Light is an easy-to-read font, with tall and narrow letters, that works well on almost every site.

Společnost Nourish London byla založena v roce 2012 doktorkou Pauline Hili. 

Certifikovaná veganská organická kosmetika je vysoce efektivní a účinná. A díky rozsáhlým zkušenostem dr. Hili

s organickými složkami je Nourish London 100% přírodní a přitom funkční.

 

Tato značka dokonale spojuje funkčnost, etické využití přírodních ingrediencí a ceny, které jsou dostupné široké veřejnosti. 

Značka by Mukk vznikla na estonském ostrově Saaremaa, který je součástí světového přírodního dědictví UNESCO.

Kosmetika inspirovaná mořem.

 

Čistě organická péče čerpající z lokálních zdrojů využívá probiotické technologie, díky které nepotřebuje kosmetika umělé konzervanty. Probiotika navíc přispívají k mikrobiální rovnováze pleti. 

by Mukk sází na maximální udržitelnost, proto pro své výrobky využívá hliníkové a skleněné obaly, minimum plastu a papír. Všechny obaly jsou 100 % recyklovatelné. 

 

Noblesní značka inspirovaná přírodním a kulturním bohatstvím Velké Británie. Její zakladatelé  pátrali po celém Spojeném království a podařilo se jim získat ty nejautentičtější a nejkvalitnější zdroje ingrediencí. Vytvořili deset unikátních kolekcí koupelové, pečující, vlasové a bytové kosmetiky, které obsahují luxusní, dlouhotrvající aroma.

nobles option 2.jpg
crazy rumors logo.png

Crazy Rumors, to jsou veganské přírodní balzámy na rty, dostupné v mnoha originálních příchutích s neodolatenými vůněmi. Při výrobě je kladen velký důraz na kvalitu a ověřený původ použitých ingrediencí. Žádná složka balzámů Crazy Rumors nebyla testována na zvířatech. Všechny produkty jsou vyráběny v malých šaržích v Georgii v USA.