top of page
perricone_logo_finalBRN.png

Již více než dvě desetiletí představuje Perricone MD holistický třístupňový systémem péče o pleť a tělo, postavený na protizánětlivé stravě, esenciálních doplňcích stravy a vysoce účinných přípravcích péče
o pleť. Za vznikem značky Perricone MD stojí Dr. Nicholas Perricone, dermatolog, odborník na výživu, autor několika bestsellerů a vlastník nespočtu patentů.

Perricone
barry-m-logo-.jpg

Kultovní anglická značka dekorativní kosmetiky pro mladé. BarryM vznikla v 80. letech a za dobu své existence tak stála u formování několika nastupujících generací a městských subkultur. Proslavila se zejména výraznými barvami a odvahou vytvářet nové trendy.

Veganská, cruelty-free značka efektivní pleťové péče s více než desetiletým výzkumem a know-how vzniká pod rukama specialistů v laboratořích Rodial. Nip+Fab vytváří cílené řešení péče o pleť dle problémů daného typu pleti. Každá řada obsahuje právě jednu výraznou účinnou složku tak, aby byla přímým řešením konkrétního problému s pletí. Produkty z těchto řad je pak mezi sebou možné kombinovat tak, abyste docílili specifické cílené péče.

Značka Omorovicza byla založena Stephenem

de Heinrichem de Omoroviczou a jeho manželkou Margaret, kteří byli fascinováni blahodárnými účinky
a léčivou silou maďarských termálních pramenů.

Své úsilí spojili s laboratoří, která se proslavila objevem vitaminu C, a byla oceněna Nobelovou cenou. Společně pak vyvinuli a patentovali léčivý koncentrát, který dokáže dodat léčivé minerály do nejhlubších vrstev pokožky. 

V roce 1985 se zrodila Lancerova metoda - Vyhlazení, Čištění
a Výživa. Tato jednoduchá třífázová procedura peelingu, čištění
a hydratace ovlivňuje přirozený regenerační cyklus pleti, který se
s přibývajícím věkem zpomaluje. Toto zpomalení zvrátí podporou buněčné výměny a přirozené regenerace kolagenu.

Od té doby Dr. Harold Lancer úspěšně rozšířil sortiment péče o pleť Lancer o řadu sér, krémů, olejů, masek a peelingů, které řeší všechny problémy pleti a dokonale simulují služby poskytované klientům na dermatologické klinice Lancer v Beverly Hills.

Noblesní značka inspirovaná přírodním
a kulturním bohatstvím Velké Británie. Její zakladatelé  pátrali po celém Spojeném království a podařilo se jim získat ty nejautentičtější a nejkvalitnější zdroje ingrediencí. Vytvořili deset unikátních kolekcí koupelové, pečující, vlasové a bytové kosmetiky, které obsahují luxusní, dlouhotrvající aroma.

nobles option 2.jpg

TanOrganic je irská čistě přírodní organická samoopalovací kosmetika na obličej a tělo. Díky výtažku z aloe vera a přírodním olejům z brutnáku, šípku nebo pomerančové kůry jsou výrobky TanOrganic skvělou volbou pro osoby s citlivou pletí. 

Pro své obaly volí značka pouze recyklovatelné
a kompostovatelné materiály - sklo, bambus a cukrový polymer. Aby svou uhlíkovou stopu ještě zmenšila, ve spolupráci s rePurpose Global, se TanOrganic zavazuje za každou prodanou lahev samoopalovacích prostředků vylovit z oceánu 0,5 kg plastového odpadu. 

Za vznikem značky Dr.Pawpaw stojí manželé Johnny
a Pauline. Vytvořili jedinečný víceúčelový hojivý balzám, který stojí právě na extraktu z fermentované papáji (pawpaw fruit), olivovém, ricinovém a kokosovém oleji a aloe vera. Pečuje
o suchou pokožku rtů i celého těla, hydratuje, funguje jako maska, výživa na vlasy, léčba drobných poranění, ekzémů či štípanců od hmyzu a mnoho dalšího. Kromě klasického balzámu značka nabízí i tónované balzámy, krémy na ruce, péči na vlasy a tělo. Všechny produkty jsou Vegan, Cruelty Free a bez lepku. Jsou až z 98 % přírodního původu
a všechny obaly jsou recyklované a dále 100% recyklovatelné. 

Helvetica Light is an easy-to-read font, with tall and narrow letters, that works well on almost every site.

Značka by Mukk vznikla na estonském ostrově Saaremaa, který je součástí světového přírodního dědictví UNESCO.

Kosmetika inspirovaná mořem.

 

Čistě organická péče čerpající z lokálních zdrojů využívá probiotické technologie, díky které nepotřebuje kosmetika umělé konzervanty. Probiotika navíc přispívají k mikrobiální rovnováze pleti. 

by Mukk sází na maximální udržitelnost, proto pro své výrobky využívá hliníkové a skleněné obaly, minimum plastu a papír. Všechny obaly jsou 100 % recyklovatelné. 

Společnost Nourish London byla založena v roce 2012 doktorkou Pauline Hili. 

Certifikovaná veganská organická kosmetika je vysoce efektivní
a účinná. A d
íky rozsáhlým zkušenostem dr. Hili

s organickými složkami je Nourish London 100% přírodní a přitom funkční.

 

Tato značka dokonale spojuje funkčnost, etické využití přírodních ingrediencí a ceny, které jsou dostupné široké veřejnosti. 

Tropika
crazy rumors logo.png

Crazy Rumors, to jsou veganské přírodní balzámy na rty, dostupné v mnoha originálních příchutích s neodolatenými vůněmi. Při výrobě je kladen velký důraz na kvalitu a ověřený původ použitých ingrediencí. Žádná složka balzámů Crazy Rumors nebyla testována na zvířatech. Všechny produkty jsou vyráběny
v malých šaržích v Georgii v USA. 

BarryM
bottom of page