perricone_logo_finalBRN.png

Již více než dvě desetiletí představuje Perricone MD holistický třístupňový systémem péče o pleť a tělo, postavený na protizánětlivé stravě, esenciálních doplňcích stravy a vysoce účinných přípravcích péče o pleť. Za vznikem značky Perricone MD stojí Dr. Nicholas Perricone, dermatolog, odborník na výživu, autor několika bestsellerů a vlastník nespočtu patentů.

Essential Fx_FRANCHISE STRAIGHT ON_4.jpg
 
 
barry-m-logo-.jpg

Kultovní anglická značka dekorativní kosmetiky pro mladé. BarryM vznikla v 80. letech a za dobu své existence tak stála u formování několika nastupujících generací a městských subkultur. Proslavila se zejména výraznými barvami a odvahou vytvářet nové trendy.

crazy rumors logo.png

Crazy Rumors, to jsou veganské přírodní balzámy na rty, dostupné v mnoha originálních příchutích s neodolatenými vůněmi. Při výrobě je kladen velký důraz na kvalitu a ověřený původ použitých ingrediencí. Žádná složka balzámů Crazy Rumors nebyla testována na zvířatech. Všechny produkty jsou vyráběny v malých šaržích v Georgii v USA. 

nobles option 2.jpg

Noblesní značka inspirovaná přírodním a kulturním bohatstvím Velké Británie. Její zakladatelé  pátrali po celém Spojeném království a podařilo se jim získat ty nejautentičtější a nejkvalitnější zdroje ingrediencí. Vytvořili deset unikátních kolekcí koupelové, pečující, vlasové a bytové kosmetiky, které obsahují luxusní, dlouhotrvající aroma.